Betona bruģis

Klinkera bruģis

Granīta bruģis

Ikviena cilvēka izmantotas teritorijas labiekārtojuma pamatā ir piebraucamie ceļi, celiņi un laukumi. Ceļiem ir jābūt funkcionāliem, kā arī estētiskiem, lai ceļi atbilstu mājas un ainavas kopējam stilam.
Bruģakmeņi ir labākais celiņu ieklāšanas veids, kas lieliski pilda savas funkcijas - celiņi un ceļi izskatās estētiski un viegli kopjami, ilgmūžīgi un izturīgi. Bruģa izmantošanas iespējas ir ļoti plašas, to var klāt praktiski jebkurā vietā neatkarīgi no esošā reljefa. Piedāvājam arī kāpņu mūrēšanu un ietvju apmaļu uzstādīšanu. Bez maksas veiksim objekta apsekošanu un sastādīsim tāmi.

Platībai nav nozīmes, liekam visa veida bruģi par pieejamām cenām, gan lielus, gan mazākus apjomus. Mēs varam nobruģēt nelielus laukumus pie mājām, vasarnīcām un veikaliem, kā arī lielus industriālus laukumus - autostāvvietas, noliktavas, degvielas uzpildes stacijas un pilsētu ielas.

Mūsu mērķis ir atvieglot klientu rūpes par saviem īpašumiem un padarīt tos mājīgākus, estētiskākus un radīt tiem pievienoto vērtību. Strādājam tikai ar kvalitatīviem materiāliem un ieteiksim labākos risinājumus tieši Jūsu situācijai.
Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu dizaina ieceres dzīvē un garantējam labu rezultātu!

SIA Deksme
LV44103072747
Juridiskā adrese: Rīga, K.Ulmaņa gatve 2, LV - 1004
LV65UNLA0050018326764