SIA “Deksme” - ģimenes uzņēmums, kas savā nozarē veiksmīgi darbojas kopš 2012. gada.
Mūsu specialitāte ir teritorijas labiekārtošanas darbi, bruģēšana, ceļu būve, materiālu sagāde un kravu pārvadājumi. Galvenokārt, mūsu klienti ir privātpersonas, taču strādājam arī ar uzņēmumiem un pašvaldībām, pielāgojoties katra klienta vajadzībām un velmēm.

Neatņemama prieka sastāvdaļa ir sakopta vide ap sevi, ko redzam katru dienu. Ja Jūsu teritoriju ir nepieciešams sakopt, uzlabot vai atjaunot – mēs Jums palīdzēsim.
Mūsu mērķis ir atvieglot klientu rūpes par saviem īpašumiem un padarīt tos mājīgākus, estētiskākus un radīt tiem pievienoto vērtību.

Ticam Darvina atziņai – “izdzīvo tas, kurš pielāgojas” – tāpēc, nebeidzam mācīties un virzāmies uz priekšu, pateicoties inovatīvai domāšanai un nepārtrauktai attīstībai mūsu uzņēmumā.

Mūsu darba stils ir mūsu vizītkarte un kvalitātes garantija. Strādājam ar mīlestību, aizrautību un degsmi, tā ka pat mazākos objektus taisām kā priekš sevis.

Mēs ticam, cienām un jūtam Māti Zemi uz kuras strādājam, tāpēc ikvienam darbam pieejam ar augtas atbildības sajūtu. Kā arī esam patriotisks, ģimenes uzņēmums un lepojamies, ka ar katru paveikto darbu, mēs ceļam mūsu zemi Latviju.

Jūsu Deksme!

SIA Deksme
LV44103072747
Juridiskā adrese: Rīga, K.Ulmaņa gatve 2, LV - 1004
LV65UNLA0050018326764